• OZNAM - chrípka

• Vzhľadom k tomu, že stúpol počet žiakov s chrípkovým a respiračným ochorením a po dohode p.Petrova /riaditeľa ZŠ Hanušovce n.T./ s RÚVZ vo Vranove nad Topľou, bude od 27.1.2015 do 2.2.2015 /vrátane/ budova elokovaného pracoviska Štúrova 341 /budova ZŠ Hanušovce n.T./ uzavretá z dôvodu chrípkových prázdnin. Z tohto dôvodu kolektívne vyučovanie žiakov hudobného a výtvarného odboru ZUŠ od 27. 1. 2015 do 2. 2. 2015 /vrátane/ nebude. Týka sa to hudobnej náuky, zborového spevu a výtvarnej výchovy. Individuálne vyučovanie /hra na hudobnom nástroji/ prebieha v nezmenenom rozvrhu a čase naďalej v budove ZUŠ na Budovateľskej ulici 486/17 v Hanušovciach nad Topľou.

V Hanušovciach nad Topľou 26.1.2015

PaedDr. Lenka Kaščáková